ارزیابی و کارشناسی املاک

ارزیابی املاک یک راه ایده آل برای پی بردن به ارزش واقعی املاکی مانند: آپارتمان‌های مسکونی، اداری، املاک تجاری، ویلا و زمین‌های مسکونی و صنعتی می باشد.

ارزیابی و کارشناسی قیمتی املاک به شما کمک میکند که در بازارهای پر‌نوسان یا عادی بتوانید بهترین قیمت را برای خرید یا فروش در چنته داشته باشید. اگر خریدار هستید یا فروشنده و یا حتی مشاور املاک، به شما توصیه می‌کنیم حتما قبل از ورود به معامله نسبت به کشف قیمت واقعی ملک مورد معامله اطمینان حاصل نمایید. هنگامی که حقایق مربوط به ارزش مهمترین دارایی بشر را می دانید، می‌توانید تصمیمات هوشمندانه تری بگیرید که بر رفاه مالی فعلی و آینده شما و مشتریان شما تأثیر مثبت می گذارد.

کانون ارزیابی املاک معتبران با اتکا به دانش حرفه ای، علمی و تجربی ایجنت‌های املاک دارای گواهینامه پایان دوره ارزیابی املاک دانشگاه تهران اقدام به ایجاد بستر آنلاین استخدام ارزیاب و کارشناس املاک نموده است. به این صورت که متقاضیان خرید و فروش هر منطقه یا شهر یا محل می‌توانند با مراجعه به این سامانه اقدام به استخدام ارزیاب همان محل نموده و مراتب حفظ و حراست از سرمایه‌های با ارزش خود را فراهم نمایند. خریداران و فروشندگان محترم نیز در قبال نظریه کارشناسی و ارزیابی مشاوران املاک، ملزم به پرداخت حق الزحمه مصوب سامانه معتبران به مشاوران ارزیابی املاک خواهند بود. برای ثبت درخواست ارزیابی و کارشناسی ملک خود لطفا موارد مربوط به فرم زیر را تکمیل و درخواستتان را ثبت کنید.

ثبت درخواست خدمت

معتبران
پشتیبانی معتبران

جهت سهولت در امر پاسخگویی به شما بازدیدکنندگان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی از طریق واتساپ، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید